Sign Up Login
0
0 items in Cart ProductsPrice
New Products
Preferred Products

İADE KOŞULLARI

İADE KOŞULLARI

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

-İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, ………… Kargo (……………) ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden …………. Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade ile ilgili her türlü sorunuzu destek@alvedik.com adresine yazabilirsiniz.

200 TL ve altı yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödenmektedir. Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. .

İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

·         Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

·         Özel istek ve talepler uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

·         Tasarımcılarımız tarafından hazırlanıp tasarım bölümünde satışa sunulan tasarımlarımızın satın alıp dowland(indirdiğiniz)ettiğiniz vektörel ve jpg dosyaların kopyana bilinir olması nedeni ile iadesi kabul edilememektedir.

·         Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; masa örtüsü sitede sunulandan farklı ölçülerde üretilen)kişiye özel ürünlerde iade kabul edilmemektedir.

·         Kullanıcı hatası ile (yırtılan, yıpranmış, kirletilmiş vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

·         Kopyalanabilir ürün olan elbise kalıplarının ambalajı açıldığı takdirde iadesi kabul edilmemektedir..

·         Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.

·         Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

·         Kısmi iade kabul edilmiyor (örneğin pantolon, gömlek, ceket aldınız pantolon kalsın diğer biri veya ikisini iade edemezsiniz) hepsini iade edip yeni bir sipariş ile istediklerinizi satın alabilirsiniz.

·         Sipariş eksik yanlış veya hasarlı teslim ediliyorsa, Bu durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız.

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın ……….. Kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz www.alvedik.com ‘a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz. Bu durumda kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Tüzel kişi olarak www.alvedik.com ‘dan satın almış olduğunuz ürünlerin değişim veya iade süreçleri bireysel müşterilerle aynıdır.

 Siparişinizi tüzel kişi olarak verdiyseniz ve firma adına fatura kestirdiyseniz, iade talepleriniz için “iade faturası” kesmeniz gerekmektedir. İade faturası, alışveriş faturasının adına kesildiği kurum tarafından, alışverişe dair kargo bedeli dahil edilmeden kesilir ve iletilir. İade faturası kesilmeyen ve şirketimize ulaştırılmayan iade talepleri gerçekleştirilemeyecektir.

Fatura arkasındaki iade formu doldurulmalı ve imzalanmalıdır.

İade Adresi :

PAZAROLA DESTEK HİZMETLERİ TURİZM GIDA TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ.

İçerenköy Mah. Eski Üsküdaryolu Cad. Öziş Apt. A Blok No:21/7

34752          Ataşehir/İSTANBUL

·         İade talebiniz onaylandığında, iade bedeliniz otomatik olarak;

o    - Alışverişin ödemesi kredi kartı ile yapıldıysa kredi kartınıza

o    - Alışverişin ödemesi havale/EFT yoluyla yapıldıysa aynı banka hesabınıza

Yansıtılacaktır. 

·         Her iki işlemde de iade bedelinin kredi kartınıza/hesabınıza ulaşması ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.